IMG

Změna velikosti písma

Horní menu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
16
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
17
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
18
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
19
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
20
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
21
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
22
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
23
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
24
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
25
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
26
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
27
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
28
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
29
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
30
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
1
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
2
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
3
Uzavření kanceláře evidence obyvatel v termínu 15.6. - 3.7. 2026
4 5

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zprůjezdnění silnice od čebínského nádraží na Sentice

Zprůjezdnění silnice od čebínského nádraží na Sentice



V pondělí 24/7/2023 a v úterý 25/7/2023 bude probíhat asfaltování mostu přes obchvat Čebína u čebínského lakového nádraží. Následně provede zhotovitel ještě nějaké terénní úpravy a dokončovací práce na tomto úseku a od 1. srpna 2023 bude silnice průjezdná.

 

Využívat ji ale budou moci pouze občané s trvalým bydlištěm v Čebíně a Senticích, kteří budou mít povolení. To si mohou zájemci vyzvednout od pondělí 24/7/2023 na Obecním úřadě (čebíňáci v Čebíně, sentičáci v Senticích). Prosím všechny aby zvážili, zda nemohou jezdit jinudy a o povolení požádali pouze Ti, kteří je opravdu potřebují. Tato silnice je hojně využívána pěšími a je třeba dbát na jejich bezpečnost! Děkuji